Banskobystrický kraj

SENIOR ACTIVE HRIŇOVÁ

Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov je situovaný v centre mesta Hriňová, ktoré je obkolesené nádhernou prírodou Podpoľania. Vznikol v roku 2007 a odvtedy prešiel celkovou rekonštrukciou (atraktívny exteriér - park a altánok ), zakúpenie rehabilitačných postelí, masážnych kresiel... Klientom ponúkajú celoročný pobyt v jedno a dvojlôžkových izbách.

budova web
u stolu web
zahrada web
budova web
u stolu web
zahrada web

DOMOV DÔCHODCOV & DOMOV SOCIÁLNYCH SLUŽIEB TERANY

Zariadenie sociálnych služieb v zriaďovateľskej pôsobnosti Banskobystrického samosprávneho kraja, zriadené ako rozpočtová organizácia s vlastnou právnou subjektivitou. Jeho činnosť je zameraná na poskytovanie sociálnych služieb zdravotne postihnutým občanom s duševnými poruchami a starým občanom formou celoročného pobytu. V areáli bol sponzorsky vybudovaný altánok, pri ňom ohnisko s lavičkami a vysadená skalka. Každý deň sa venujú inej záujmovej činnosti, ale výber aktivity závisí hlavne od záujmu klientov. Na skvalitňovaní života klientov sa podieľa 33 zamestnancov.

Zariadenie pre seniorov Annamaria - Dolné Plachtince

Zariadenie seniorov poskytuje sociálnu, celoročnú službu, ktorí sa ocitli v ťažkej životnej situácii, v ktorej im nevie už pomôcť z rôznych dôvodov ani rodina. Zabezpečujeme celodennú starostlivosť pre seniorov, v rámci ktorej im okrem bežnej starostlivosti ponúkame aj rôzne voľnočasové aktivity.

3
1
2
Scroll to Top